BIRDIEJAY 101: BIRDIESHAPE, BIRDIESCULPT, BIRDIEFLEX, BIRDIESHINE KUMAŞ FARKLARI

Birdiejay, #birdiejaypeople’ın desteğiyle her geçen gün daha da büyüyen bir marka. Bu büyüme sürecinin yegane hedefi de var olan üst düzey Birdiejay kalitesini gitgide daha üst seviyelere çıkarmak. 
Bu hedef doğrultusunda Birdiejay, #birdiejaypeople’ı dünyada yalnızca Birdiejay ürünleri için kullanılan 4 farklı kumaş türüyle tanıştırdı: Birdieshape, Birdiesculpt, Birdieflex, Birdieshine.
Peki nedir bu kumaşların farkları? 
Gelin hep birlikte inceleyelim: 
ULTRA TOPARLAYICILIK İSTEYENLER İÇİN: BIRDIESHAPE
Ultra toparlayıcı Birdieshape kumaşı cildinizle bütünleşmesi ve yumuşak dokusuyla ikinci bir cilt hissi vermesi için tasarlandı. Vücudu sıkmadan saran kalıbıyla iz bırakan taytlarınıza sonsuza kadar veda edeceksiniz.
DÜNYADA SADECE BIRDIEJAY’DE: BIRDIESCULPT
Mat, tok, iç göstermeyen, sıkmadan vücudu şekillendiren ve vücudun en iyi halini ortaya çıkaran Birdiesculpt, kullananların ilk günden beri favorisi. 
 ULTRA ESNEKLİK İSTEYENLER İÇİN: BIRDIEFLEX
Ultra esnek ve yumuşak bir dokuya sahip olan Birdieflex taytlar giyenlerin üzerinde adeta yokmuş gibi hissettiriyor. Sunduğu rahatlığın yanı sıra vücudu şekillendiren bu taytlar #birdiejaypeople’a eşsiz bir deneyim sunmak için tasarlandı.
GÖZ KAMAŞTIRMAYI SEVENLERİN VAZGEÇİLMEZİ: BIRDIESHINE
Hafif parlak dokusuyla Birdieshine, #birdiejaypeople’ın kombinlerini parlatmaları için birebir! Yumuşak dokusuyla üst düzey konfor da sunan Birdieshine, günlük hayatınızın vazgeçilmezi olacak.
Bloga dön

Yorum yapın