Sonsuz olasılıklara hayatında yer açabiliyor musun?

Sonsuz olasılıklara hayatında yer açabiliyor musun?

Bir şeylerin olmasını çok istediğimde sonsuz olasılıkları unutarak beni yalnızca kafamdaki senaryonun mutlu edeceğine  inandığım oluyor.
 
Bu oldukça yorucu ve sağlıksız bir süreç, peki sonsuz ihtimallere kucak açtığımızda neler olur?
Sonsuz olasılıklara hayatında yer açabiliyor musun?
Hayal kuruyoruz, istiyoruz, bu çok normal - fakat bazen kafamızdaki isteklere çok takılı kalabiliyoruz. İstediğimiz şeyler aynen hayal ettiğimiz gibi olmazsa mutlu olmayacakmış ya da olmasının tek bir yolu varmış gibi hissediyoruz. Böyle zamanlarda evrenin sunduklarının sonsuz olduğunu hatırlamak bizi dengeye getirecektir. Çünkü biz hayata nereden bakarsak her şey bize oradan geliyor. Sevgiden, sonsuz olasılıkların bizi mutlu edeceğinden bakarsak olan çoğu şeyden büyük bir keyif alıyoruz.
 
Kendine “Sonsuz ihtimallerde benim için neler mümkün?” sorusunu yürekten sorup o frekansa geçebilirsin. Ayrıca, eminim bir şeye ulaşmak için senin zihninde tasarladığın yoldan değil de başka bir yoldan gidip benzer bir sonuca ulaştığın olmuştur. Bunları hatırlamak kendini farklı olasılıklara açmanı kolaylaştırabilir.
Sonsuz olasılıkları kabul ederken zihnen rahatlamak ve yumuşak önemli fakat bunu fiziksel olarak da sağlamak akışta kalmayı kolaylaştırıyor. Bunun için rahat ve bedenini sıkıştırmayan kıyafetler tercih edebilirsin. Aynı zamanda sonsuz olasılıkları anlamak, sindirmek ve onlara kendini açmak için meditasyonla derinleşmek iyi bir fikir olabilir🧘🏽‍♀️
Sonsuz olasılıklara hayatında yer açabiliyor musun?
Farkında olarak ya da olmayarak hayata sorduğumuz soruların cevabını hep bir şekilde alırız. O yüzden doğru soruları sormak çok önemli. "Düşündüğümden, hayal ettiğimden daha iyi nasıl olur?" sorusunu düzenli olarak kendine sormayı hayatına dahil ettiğinde sonsuz olasılıkların sana getirdiklerine inanamayacaksın :)
 
 Aynı zamanda rahat hissetmek ve huzur halinde olmak hayatımızın genel akışı ve olasılıkların kabulu için çok önemli. Bütün bunları kendine hatırlatacak bir bileklik, yüzük vb takabilir ya da her gün sıklıkla gördüğün bir yere bir hatırlatıcı yapıştırabilirsin. Böylece onları gördüğünde soruları ve olasılıkları hatırlaman, devamlılığı sağlaman kolay olacaktır.

Akışta kalıp sonsuz olasılıklara yer açabildiğin bir yaşam dileğiyle!

 

Seni ve yolcuğunu desteklemek için Team Birdiejay olarak hep yanındayız. 

Sevgilerimle,

Çiğdem

Bloga dön

Yorum yapın